Strona główna / Drzwi / PVC / Veka / Veka 70 AD D

Veka 70 AD D

veka
DRZWI PVC

Drzwi VEKA 70 AD D, to doskonały kompromis miedzy dobrymi parametrami technicznymi okna, a ceną. To idealny wybór do budownictwa wielorodzinnego i instytucjonalnego. Wyposażone w odpowiednie okucia, oszklenie oraz uchwyty zyskują wysoki poziom odporności na próby włamania.

Przy tych profilach mamy możliwość zastosowania oszklenia o grubości od 6 do 49 mm. Grubość ścianek zewnętrznych profilu wynosi 3 mm (z tolerancją 0,2 mm), czyli parametr spełniający najwyższe standardy RAL – „Klasa A” (PN-EN 12608). Układ dwóch uszczelek zewnętrznych zapewnia doskonałą szczelność oraz izolację akustyczną i cieplną. Zastosowanie uszczelek o ukierunkowanej powierzchni ze spadkiem 15 stopni umożliwia doskonałe odprowadzanie wody oraz zanieczyszczeń.

Bogata gama kolorystyczna w połączeniu z szeroką ofertą wykończeni, pozwala tworzyć okna idealnie dopasowane do każdego domu lub mieszkania.

Cechy drzwi Veka 70 AD D

termika

Termika

Uw= 1,4 W/m²*K
(dla Ug= 1,1 W/m²*K)

akustyka

Akustyka

32 dB

wodoszczelność

Wodoszczelność

9A

gwarancja

Gwarancja

2 lat gwarancji na okucia w standardzie, 5 lat na profil

Warianty

Wzornik kolorów

Katalog szyb

Co oferujemy w standardzie?

Niski próg

Zawiasy 3 sztuki

Wkładka 3 klucze

2.klamka_drzwiowa_jowisz-o-silver

Klamka dwustronna aluminiowa

Okucia standardowe

Co oferujemy dodatkowo?

Bicolor

Zasuwnice automatyczne

Perfect Corner

ramki dystansowe swisspacer

Ciepła ramka

drzwi-antywlamaniowe

Zabezpieczenie antywłamaniowe

Prezentowane zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania jak i warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, struktura może różnić się od prezentowanego na stronie . Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W związku z ciągłym doskonaleniem produktów prezentowane na niniejszej stronie internetowej informacje mogą ulec zmianie.