Strona główna / Drzwi / PVC / Profine / e.Volution 70 AD D

e.Volution 70 AD D

profine
DRZWI PVC

Wszystkie cechy zarezerwowane dla ekskluzywnych systemów okiennych teraz dostępne w standardzie w nowym systemie e.Volution 70 AD.

Nowoczesny system okienny o głębokości zabudowy 70 mm. Niezaprzeczalnymi zaletami tego systemu są: znaczne oszczędności na kosztach ogrzewania, wysoka izolacyjność akustyczna, optymalne zabezpieczenie przed włamaniami oraz szerokie możliwości uszlachetniania powierzchni zewnętrznej profili.

Jest on zaprojektowany z zielonego PVC, surowca bez dodatków na bazie metali ciężkich. Zostały one zastąpione formułą wapniowo-cynkową, która zapewnia PVC o takich samych właściwościach, jak tradycyjnie stosowany materiał. Jest to również kompletny i zoptymalizowany asortyment, posiada tłoczone profile okienne NF Mark PVC i posiada ocenę techniczną CSTB.

Cechy drzwi e.Volution 70 AD D

termika

Termika

Uw= 1,30 W/m²*K
(dla Ug= 1,1 W/m²*K)

akustyka

Akustyka

32 dB

wodoszczelność

Wodoszczelność

 Nieosłonięte 6A

gwarancja

Gwarancja

2 lat gwarancji na okucia w standardzie, 5 lat na profil

Warianty

Wzornik kolorów

Katalog szyb

Co oferujemy w standardzie?

Niski próg

Zawiasy 3 sztuki

Wkładka 3 klucze

2.klamka_drzwiowa_jowisz-o-silver

Klamka dwustronna aluminiowa

Okucia standardowe

Co oferujemy dodatkowo?

Bicolor

Zasuwnice automatyczne

Perfect Corner

ramki dystansowe swisspacer

Ciepła ramka

drzwi-antywlamaniowe

Zabezpieczenie antywłamaniowe

Prezentowane zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania jak i warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, struktura może różnić się od prezentowanego na stronie . Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W związku z ciągłym doskonaleniem produktów prezentowane na niniejszej stronie internetowej informacje mogą ulec zmianie.