Strona główna / Kariera

All Windows Group

Firma All Windows Group jest jednym z największych producentów stolarki otworowej w Polsce.

Dzięki najnowocześniejszej technologii, dbałości o jakość, precyzyjnemu zarządzaniu, All Windows Group z małej firmy stało się istotnym graczem na europejskim rynku stolarki okiennej.

Gwarantujemy uczciwe i stabilne warunki zatrudnienia, ubezpieczenie oraz premie.

All Windows Group

lat na rynku
0

KARIERA W ALL WINDOWS GROUP

Dołącz do jednej z najszybciej rozwijających się firm w Polsce!

zatrudniamy już ponad

1000 pracowników

Poznaj nasze oferty pracy

PRACA W ALL WINDOWS Group

Znajdź z nami swoją idealną ścieżkę kariery!

Nasza główna siedziba mieści się w Nysie, gdzie znajduje się fabryka oraz większość biur. Dodatkowo nasze biura znajdziecie również w Opolu i Chorzowie. Obawiasz się, że te miasta są dla Ciebie za daleko? Żaden problem, jesteśmy otwarci również na pracę zdalną!

Znajdź swoją wymarzoną pracę. Podziel się z nami swoją pasją i dołącz do naszego zespołu.

W All Windows Group czekają na Ciebie:

umowa o prace

Umowa o pracę

opieka medyczna

Prywatna opieka medyczna*

ubezpieczenie

Ubezpieczenie na życie

zarobki

Atrakcyjne zarobki

szkolenia

Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

kurczak

Dofinansowane obiady*

świnka

Fundusz socjalny

* Dostępne w Nysie

Stabilne zatrudnienie

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Naszą największą wartością są nasi pracownicy, dlatego wspieramy ich rozwój i zaangażowanie.

Chcemy, aby nasi pracownicy wiązali się z nami w wymiarze długofalowym, dlatego dbamy o jakość zatrudnienia i zadowalające warunki pracy. Inspirujemy pracowników do rozwoju, kreatywności i wykorzystujemy potencjał każdego! Nasze działania oparte są na zasadach teamworku, wzajemnego szacunku i uczciwości.

Twoja droga do All Windows Group

  1. Znalazłeś/aś coś ciekawego dla siebie? Aplikuj i wyślij nam swoje CV.

  2. Na tym etapie przeanalizujemy Twoje zgłoszenie pod kątem zgodności z wymaganiami stawianymi w ogłoszeniu. Spośród wielu aplikacji wybieramy te, które najlepiej wpisują się w profil stanowiska. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, których zaprosimy do udziału w procesie rekrutacji.

  3. To kluczowy etap w procesie rekrutacji. Spotkanie może odbyć się bezpośrednio w siedzibie naszej firmy lub online za pośrednictwem zdalnych narzędzi. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu i osiągnięciach. Poznasz kierownika działu, do którego aplikujesz oraz przedstawiciela działu HR. Opowiemy Ci również o naszej firmie i stanowisku, na które aplikujesz oraz chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Czasami zapraszamy Kandydatów na drugie spotkanie z przełożonym wyższego szczebla. O wszystkim będziemy Cię na bieżąco informować.

  4. Teraz jest czas na podjęcie decyzji zarówno z Twojej strony jak i z naszej. Jeśli zdecydujemy się na zatrudnienie innego kandydata, na pewno poinformujemy Cię o tym. Jeśli wzajemnie poczuliśmy chemię — rozpoczynamy współpracę!

  5. Początek naszej wspólnej przygody to przyjazny proces adaptacji, w ramach którego poznajemy Cię z naszą organizacją oraz dajemy czas na naukę.