Strona główna / Aktualności / Mamy złoto!

Mamy złoto!

Nasza Drużyna Piłkarska All Windows Group wygrała IX Turniej Zakładów Pracy Województwa Opolskiego o Puchar Marszałka Województwa. To wielkie zwycięstwo było kulminacją ciężkiej pracy i determinacji wszystkich Zawodników.

Rok temu Drużyna nie wyszła z grupy turnieju i zajęła 12. miejsce. Już wtedy postawili sobie ambitny cel – wrócić za rok i zdobyć puchar Marszałka Województwa. Wspólnie trenowali i uczestniczyli w turniejach, by przygotować się do tego wielkiego wydarzenia.

Przed finałem Drużyna postawiła sobie jasny cel – wygrać! Kontrolując cały mecz finałowy, z wynikiem 3:2 Drużyna All Windows Group stanęła na najwyższym stopniu podium. Warto również wspomnieć o nagrodach indywidualnych przyznanych na turnieju. Krystian Matusz został uznany najlepszym bramkarzem turnieju, podczas gdy Klaudiusz Mikołajczyk zdobył tytuł króla strzelców z sześcioma golami.

Dla Teamu All Windows Group ten triumf jest nie tylko dowodem na ich talent i determinację, ale także spełnieniem marzeń, na które pracowali przez cały rok. Gratulujemy tego niezwykłego sukcesu i trzymamy kciuki za przyszłe osiągnięcia naszej Drużyny na boisku!