Strona główna / Aktualności / Wyróżnienie „Windoor Export Award” dla All Windows Group

Wyróżnienie „Windoor Export Award” dla All Windows Group

Wyróżnienie „Windoor Export Award” dla All Windows Group

Z dumą dzielimy się informacją o przyznaniu wyróżnienia w konkursie „Windoor Export Award”. To wielka przyjemność znaleźć się w gronie firm przodujących w branży stolarki otworowej, posiadających ugruntowaną pozycję na rynku polskim oraz imponujący potencjał eksportowy. Wyróżnienie jest dla naszej firmy motywacją do dalszej pracy oraz potwierdzeniem, że dotychczasowe działania są sumą słusznie podjętych decyzji.

Celem programu „Windoor Export Award” było wyłonienie i docenienie kilkunastu polskich firm z branży stolarki budowlanej tylko z polskim kapitałem, o największym potencjale eksportowym w kategorii mała, średnia i duża firma – mówi Grzegorz Cendrowski, prezes Stolarka VIP.

Znalezienie się na liście jest wyraźnym sygnałem dla klientów zagranicznych i kontrahentów laureata, iż podejmowane przez niego działania, służące podnoszeniu jakości produktów, usług czy standardów zarządzania, mają charakter ciągły oraz dają pełną gwarancję spełnienia najwyższych standardów – dodaje Prezes Stolarka VIP.

Dziękujemy za przyznane wyróżnienie Stolarka VIP.