Strona główna / O firmie / Misja, wizja i nasze wartości

Misja, wizja i nasze wartości

Misja All Windows Group: Naszym priorytetem jest budowanie sukcesu naszych Partnerów przez dostarczanie innowacyjnych rozwiązań i produktów najwyższej jakości, a jednocześnie wspieranie rozwoju naszych pracowników. 

Wizja All Windows Group na 2025 rok: Dążymy do bycia w czołówce pięciu największych i najbardziej rentownych firm w branży stolarki otworowej na rynku europejskim, kierując się ambicją rozwoju i innowacji. 

Wartości, które kształtują naszą działalność 

mężczyzna w garniturze z logiem all windows group

Skuteczność w działaniu i orientacja na cele

#MierzymyWysoko

Wytrwale dążymy do realizacji celów firmy poprzez realizowanie naszych celów indywidualnych. Jesteśmy efektywni w swoich działaniach, które prowadzą nas do zamierzonych celów. Nasza skuteczność opiera się na precyzyjnym planowaniu i elastycznym dostosowywaniu się do zmieniających się warunków. Dbamy o to, by każdy krok był krokiem w kierunku naszych wspólnych celów.

Współpraca i dzielenie się wiedzą​

#EnergiaDoDziałania

Jesteśmy gotowi umiejętnie i skutecznie przekazywać innym zdobytą przez nas wiedzę, chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem ułatwiając innym realizację ich zadań. Nie boimy się zadawać pytań, bo wiemy, że dzięki temu wspólnie osiągniemy zamierzone efekty. Wierzymy, że każdy członek zespołu wnosi wartość poprzez swoją unikalną perspektywę i wiedzę. Kultura współpracy i dzielenia się wiedzą w All Windows Group tworzy idealne warunki do rozwoju zawodowego, umożliwiając Pracownikom poszerzanie kompetencji i awansowanie na wyższe stanowiska.

współpraca i dzielenie się wiedzą

Zaangażowanie i chęci​

#RazemWiemyWięcej

Chętnie podejmujemy działania i rozwiązujemy problemy. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do wykonywanych przez nas obowiązków i nieustannie dążymy do poprawy wyników naszej pracy. Wykazujemy się aktywną postawą i z chęcią (przyjemnością) bierzemy udział w dodatkowych zadaniach. Nasze zaangażowanie przejawia się nie tylko w pracy indywidualnej, ale także w dążeniu do wspólnych sukcesów. Rozwijamy kulturę, w której każdy pracownik czuje się odpowiedzialny za osiągnięcia firmy. 

Kreatywność​

#KreatywnośćPozaGraniceHoryzontu

Dostrzegamy i rozumiemy potrzeby innych, pozostając otwarci na nowe koncepcje i możliwości. Kierujemy się nieszablonowym podejściem do problemów, starając się nieustannie przekraczać granice ogólnie przyjętych schematów. Nasze środowisko pracy sprzyja innowacyjności, zachęcając pracowników do myślenia kreatywnego i eksplorowania nowych możliwości. Kreatywność w All Windows Group jest motorem napędowym ciągłych usprawnień i innowacji. 

kreatywność w all windows group

Wzajemny szacunek​

#WzajemnośćWartości

Wspólnie budujemy i pielęgnujemy relacje oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Jesteśmy otwarci i życzliwi zarówno wobec naszych Klientów, jak i Współpracowników. Jasno precyzujemy swoje oczekiwania szanując czas swój i innych. Tworzymy bezpieczną atmosferę dając innym poczucie komfortu przy wyrażaniu swoich myśli. Traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. W All Windows Group kładziemy nacisk na kulturę szacunku, co przekłada się na lepszą współpracę i efektywność pracy. 

Uczciwość i wiarygodność​

#UczciwośćNaPierwszymMiejscu

Rzetelnie przestrzegamy zasad oraz ogólnie przyjętych standardów. Zawsze przekazujemy prawdziwe informacje, bo wiemy, że dzięki temu budujemy naszą wiarygodność. Wszystko, co robimy, jest szczere i przejrzyste, cenimy prawdomówność i dotrzymujemy naszych obietnic i zobowiązań. Utrzymujemy wysokie standardy etyczne we wszystkich naszych działaniach, co zapewnia nam zaufanie klientów i partnerów biznesowych. 

Przeglądaj również:

Kariera

Produkty

Aktualności