Strona główna / Aktualności / Kolejny sezon z PSG Stal Nysa

Kolejny sezon z PSG Stal Nysa

Z przyjemnością informujemy o przedłużenie umowy sponsoringowej z drużyną siatkarską Stal Nysa  na sezon 2023/2024. To już kolejny rok owocnej współpracy obu stron, której fundamentem jest wspólna historia oraz zaangażowanie w rozwijanie lokalnej społeczności.

All Windows Group od lat kieruje swoje zaangażowanie w kierunku wspierania lokalnych inicjatyw i społeczności. Współpraca ze Stalą Nysa jest doskonałym przykładem realizacji tego założenia. Drużyna jest nie tylko ambasadorem sportu, ale także aktywnie wpływa na życie lokalnej społeczności, integrując ją wokół pasji do siatkówki.

Od początku naszej współpracy, Stal Nysa udowodniła swoje niezachwiane zaangażowanie w rozwój siatkówki oraz reprezentowanie regionu na arenie krajowej i międzynarodowej. Z dumą śledzimy postępy, jakie drużyna osiąga sezon po sezonie, osiągając coraz wyższy poziom sportowy. Ich determinacja, profesjonalizm i ciężka praca są źródłem inspiracji dla naszej organizacji.

Podpisanie kolejnej umowy jest wyrazem naszej długotrwałej relacji, opartej na wzajemnym zaufaniu i wspólnych wartościach. Firma All Windows Group jest niezmiernie dumna, że może kontynuować wsparcie dla Stali Nysa w ich sportowych wysiłkach oraz zaangażowaniu społecznym. Wierzymy, że ta współpraca przyniesie obu stronom wiele satysfakcji i sukcesów.

Previous slide
Next slide