Strona główna / Drzwi / PVC / Salamander / bluEvolution 92 MD D

bluEvolution 92 MD D

salamander
DRZWI PVC

Drzwi wejściowe bluEvolution 92 o głębokości zabudowy 92 mm, z profilem sześciokomorowym i 3 systemami uszczelek, to optymalne połączenie gwarancji bezpieczeństwa i efektywności energetycznej.

Skrzydło drzwiowe otwierane do wewnątrz lub na zewnątrz daje możliwość zastosowania potrójnego pakietu szybowego. Dzięki przemyślanej konstrukcji progu, nadaje się on idealnie do drzwi wejściowych, balkonowych i warsztatowych, dla osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów, w połączeniu z wysokim poziomem technologicznym produkcji profili, gwarantują im długą żywotność, natomiast szeroka paleta kolorów i wzorów pozwala zrealizować najbardziej szalone życzenia w zakresie kolorystyki. 

Cechy drzwi bluEvolution 92 MD D

termika

Termika

Uw= 0,86 W/m²*K
(dla Ug= 0,5 W/m²*K)

akustyka

Akustyka

32 dB

wodoszczelność

Wodoszczelność

9A

gwarancja

Gwarancja

2 lat gwarancji na okucia w standardzie, 5 lat na profil

Warianty

Wzornik kolorów

Katalog szyb

Co oferujemy w standardzie?

Niski próg

Zawiasy 3 sztuki

Wkładka 3 klucze

2.klamka_drzwiowa_jowisz-o-silver

Klamka dwustronna aluminiowa

Okucia standardowe

Co oferujemy dodatkowo?

Bicolor

Zasuwnice automatyczne

Perfect Corner

ramki dystansowe swisspacer

Ciepła ramka

drzwi-antywlamaniowe

Zabezpieczenie antywłamaniowe

Prezentowane zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania jak i warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, struktura może różnić się od prezentowanego na stronie . Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W związku z ciągłym doskonaleniem produktów prezentowane na niniejszej stronie internetowej informacje mogą ulec zmianie.