Kömmerling 88 MD

profine

Kömmerling 88 MD to system okienny nowej generacji, który wyprzedza standardy w izolacyjności termicznej oraz wyznacza nowe trendy w designie. Innowacyjna technologia przełamuje bariery – zapewnia pełną indywidualność, znakomitą jakość i bezpieczeństwo.

System okienny Kömmerling 88 MD to 7 komorowy system z uszczelką środkową, który charakteryzuje się znakomitą izolacyjnością termiczną oraz idealnie dopasowanym wzmocnieniem stalowym. Nowa generacja profili w standardowym rozwiązaniu spełnia wymagania dla domów pasywnych przy zastosowaniu pakietu trzyszybowego.

Możliwość zastosowania do domów pasywnych, duże spectrum szklenia, wysoki komfort użytkowania, łatwa pielęgnacja, pozbawiony barier, dzielony termicznie próg – system, który wyprzedza standardy.

Cechy okna Kömmerling 88 MD

Kömmerling 88 MD kolor złoty dąb

termika

Termika

Uw= 0,72 W/m²*K
(dla Ug= 0,5 W/m²*K, ramka SSP Ultimate)

akustyka

Akustyka

32 db

wodoszczelność

Wodoszczelność

 Nieosłonięte 9A

gwarancja

Gwarancja

2 lata gwarancji na okucia w standardzie, 5 lat na profil

Warianty Kömmerling 88 MD

Kömmerling 88 MD dostępny jest w dwóch wariantach: Standard oraz AluClip. Wersja standardowa charakteryzuje się klasycznym PVC, natomiast AluClip dodatkowo posiada elegancką nakładkę aluminiową, oferującą jeszcze większe możliwości personalizacji.

* Parametry podane dla zastosowanej ciepłej ramki

Kolory okien Kömmerling 88 MD

*Kolory próbek mogą nieznacznie różnić się od gotowego wyrobu. W przypadku kolorów drewnopodobnych wzór jest niejednolity i może się miejscami różnić strukturą i odcieniem.

Wzornik kolorów

Katalog szyb

Katalog produktowy

W standardzie Kömmerling 88 MD:

Wypełnienie dolnego rowka okuciowego

Stopniowany uchył w skrzydłach RU

blokada_FSA

Blokada błędnego położenia klamki

okucia wielopunktowe

Okucia standardowe

Co oferujemy dodatkowo do systemu Kömmerling 88 MD?

Bicolor

e.Volution 70 AD

Ukryte zawiasy

Perfect Corner

ramki dystansowe swisspacer

Ciepła ramka

Prezentowane zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania jak i warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, struktura może różnić się od prezentowanego na stronie . Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W związku z ciągłym doskonaleniem produktów prezentowane na niniejszej stronie internetowej informacje mogą ulec zmianie.

Zobacz również

knipping 70 ad

Kömmerling 70 AD

Kömmerling 88 MD

e.Volution 70 AD

Kömmerling 76 ad

Kömmerling 76 AD​

Kömmerling 76 MD

Kömmerling 76 MD