Strona główna / Okna / PVC / Profine / Profine 70 / Kömmerling 70 AD

Kömmerling 70 AD

profine
OKNA PVC

Wszystkie cechy zarezerwowane dla ekskluzywnych systemów okiennych teraz dostępne w standardzie w nowym systemie Kömmerling 70 AD.

Nowoczesny system okienny o głębokości zabudowy 70 mm. Niezaprzeczalnymi zaletami tego systemu są: znaczne oszczędności na kosztach ogrzewania, wysoka izolacyjność akustyczna, optymalne zabezpieczenie przed włamaniami oraz szerokie możliwości uszlachetniania powierzchni zewnętrznej profili.

Wszystkie cechy zarezerowane dla ekskluzywnych systemów okiennych teraz dostępne w standardzie w nowym systemie Kömmerling 70! Optymalna głębokość zabudowy, maksymalna ilość światła w pomieszczeniach, dzięki zastosowaniu wąskich profili, nieograniczona możliwość konstruowania wysokich drzwi balkonowych i dużych okien, dzięki podwyższonej statyce Podwójna ochrona termiczna, dzięki specjalnej budowie profila, eliminacja mostków termicznych wewnątrz profili, możliwość osadzenia wyjątkowo ciepłych zestawów szybowych, uniwersalna, ponadczasowa stylistyka okna, idealnie pasująca do nowoczesnych budynków i renowacji.

Cechy okna Kömmerling 70 AD

termika

Termika

Uw= 1,30 W/m²*K
(dla Ug= 1,1 W/m²*K)

akustyka

Akustyka

32 db

wodoszczelność

Wodoszczelność

 Nieosłonięte 6A

gwarancja

Gwarancja

2 lata gwarancji na okucia w standardzie, 5 lat na profil

Warianty

Kolory

*Kolory próbek mogą nieznacznie różnić się od gotowego wyrobu. W przypadku kolorów drewnopodobnych wzór jest niejednolity i może się miejscami różnić strukturą i odcieniem.

Wzornik kolorów

Katalog szyb

Co oferujemy w standardzie?

Wypełnienie dolnego rowka okuciowego

Stopniowany uchył w skrzydłach RU

blokada_FSA

Blokada błędnego położenia klamki

Okucia standardowe

Co oferujemy dodatkowo?

Bicolor

e.Volution 70 AD

Ukryte zawiasy

Perfect Corner

ramki dystansowe swisspacer

Ciepła ramka

Prezentowane zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania jak i warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, struktura może różnić się od prezentowanego na stronie . Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W związku z ciągłym doskonaleniem produktów prezentowane na niniejszej stronie internetowej informacje mogą ulec zmianie.