Strona główna / Aktualności / I Turniej Siatkówki Plażowej All Windows Group

I Turniej Siatkówki Plażowej All Windows Group

Słońce, piasek, sportowa rywalizacja, ale też wspaniała zabawa – tak można podsumować nasz I Turniej Siatkówki Plażowej All Windows Group.

Podczas rywalizacji na boisku, emocje sięgały zenitu, a rywalizujące drużyny All Windows Group pokazały niesamowity zapał i determinację w walce o tytuł Zwycięzcy.

Drużyna „Bez formy”, złożona z pracowników Działu Obsługi Klienta, zdobyła pierwsze miejsce, imponująco prezentując swoje umiejętności na piasku. Drugie miejsce zajęła ekipa „Nietypowi”, w której skład wchodzili pracownicy produkcji nietypowej, natomiast trzecie miejsce przypadło drużynie „Killerzy”, mieszanej grupie pracowników biurowych: działu marketingu, działu analizy oraz produkcji pomocniczej.

Siatkarskie emocje na plaży w Skorochowie nie były jedyną atrakcją tego wydarzenia. Na najmłodszych czekały dmuchane zamki oraz pokaz wozów policyjnych. Dla uczestników i kibiców była to doskonała okazja do integracji oraz oddania się sportowemu duchowi rywalizacji.

Jesteśmy ogromnie zadowoleni z entuzjazmu, który towarzyszył tegorocznemu turniejowi siatkówki plażowej All Windows Group. Wszystkie drużyny pokazały niesamowitą pasję i zaangażowanie, co jest zgodne z naszym dążeniem do promowania aktywnego spędzania czasu i współpracy w zespole. Gratulujemy zwycięskim drużynom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom i kibicom za udział w tym niezwykłym wydarzeniu.

Fotorelacja z wydarzenia dostępna na naszym profilu na Instagramie All Windows Group