Strona główna / Bramy / Brama Segmentowa STANDARD 40mm

Brama Segmentowa STANDARD 40mm

BRAMY

Brama garażowa STANDARD 40 mm to idealna propozycja dla osób ceniących najwyższą jakość użytkowania i estetyczne wykonanie. Model ten jest wygodny w obsłudze, wyjątkowo trwały i bezpieczny. Łatwo dopasować go do dowolnej architektury.

Płaszcz bramy zbudowany z paneli o grubości 40 mm, wypełnionych pianką poliuretanową. Ścianki paneli zbudowane z blach stalowych, cynkowanych ogniowo, następnie lakierowanych lub powlekanych okleiną PCV.

Konstrukcja bramy wykonana z elementów stalowych cynkowanych. Całą bramę chroni system trwałych uszczelnień. Brama otwierana ręcznie lub za pomocą napędu elektrycznego.

Cechy bramy segmentowej Standard 40 mm

brama-segmentowa-alsecco-standard-40mm
termika

Izolacja termiczna

Panele wypełnione pianką poliuretanową zapobiegają nie tylko utracie ciepła z garażu, ale także skutecznie tłumią hałas.

gwarancja

Bezpieczeństwo

Model ten został wyposażony w liczne zabezpieczenia, wśród których wymienić można m.in. panele przeciwzgnieceniowe, zabezpieczenia przed opadnięciem bramy na skutek pęknięcia sprężyn czy zerwania lin.

Trwałość

 Brama składa się m.in. paneli zbudowanych z wytrzymałej blachy, sprężyn skrętnych kuleczkowanych na min. 20 000 cykli i konstrukcji wykonanej ze stali ocynkowanej.

Łatwa obsługa

Otwieranie ręczne jest łatwe w obsłudze poprzez zastosowanie wału napędowego wraz ze sprężynami skrętnymi równoważącymi ciężar bramy. Automat elektryczny sprawia, że wjedziesz do garażu bez konieczności wysiadania z pojazdu.

Kolory, struktury, aplikacje, przetłoczenia

Co oferujemy w standardzie?

uszczelka-dolna-bramy-garazowe_3479

Uszczelka dolna wsuwana

uszczelka

Uszczelka w profilu nadprożowym

brama-segmentowa-typowa

Belka tylna

brama-segmentowa

Ręczna obsługa

Co oferujemy dodatkowo?

brama-segmentowa-alsecco-standard

Montaż

brama-segmentowa-alsecco

Profil aluminiowy

Niski tył

zoom_naped_79

Obsługa automatyczna

Prezentowane zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania jak i warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, struktura może różnić się od prezentowanego na stronie . Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W związku z ciągłym doskonaleniem produktów prezentowane na niniejszej stronie internetowej informacje mogą ulec zmianie.