All Windows 92

LOGO
OKNA DREWNO

Okna drewniane wykonane są z naturalnego materiału, gwarantującego wysokie właściwości izolacyjne, niską rozszerzalność termiczną, trwałość. Nasze okna stanowią nietuzinkową ozdobę zarówno wnętrz, jak i elewacji budynków.

Okna drewniane All Windows to gwarancja trwałości i jakości na długie lata. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów nasze produkty charakteryzują się wysokimi właściwościami izolacyjnymi oraz niską rozszerzalnością cieplną. Okna drewniane i drewniano-aluminiowe All Windows produkowane są z największą starannością, aby zapewnić funkcjonalność i maksymalną ochronę na długie lata.

Sam profil przez swoją grubość jest bardziej energooszczędny i dźwiękoszczelny od tradycyjnego. To nowa generacja okien drewnianych o grubości 92 mm. Nowy profil pozwala na zastosowanie najlepszych pakietów szybowych umożliwiających optymalną ochronę przed utratą ciepła oraz hałasem. Idealnie sprawdzi się w domach energooszczędnych i pasywnych.

Cechy okna All Windows 92

All Windows 92

Technologia

Drewno i lakierowanie

Design

Dostępne 12 kolorów w każdym z gatunków drewna oraz dowolny kolor RAL

termika

Termika

Drewno klejone wielowarstwowo – najcieplejszy profil z naturalnych materiałów

gwarancja

Gwarancja

5 lat gwarancji

Warianty

Wzornik kolorów

Co oferujemy w standardzie?

ramki dystansowe swisspacer

Ciepła ramka
Swisspacer Advance

okucia wielopunktowe

Obwiedniowe okucia rozwierno-uchylne

activPilot_Concept_zaczep_antywlamaniowy

Zaczep antywyważeniowy

Prezentowane zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania jak i warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, struktura może różnić się od prezentowanego na stronie . Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W związku z ciągłym doskonaleniem produktów prezentowane na niniejszej stronie internetowej informacje mogą ulec zmianie.