All Windows 78

LOGO
OKNA DREWNO

Okna drewniane wykonane są z naturalnego materiału, gwarantującego wysokie właściwości izolacyjne, niską rozszerzalność termiczną, trwałość. Nasze okna stanowią nietuzinkową ozdobę zarówno wnętrz, jak i elewacji budynków.

Okna drewniane All Windows to gwarancja trwałości i jakości na długie lata. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów nasze produkty charakteryzują się wysokimi właściwościami izolacyjnymi oraz niską rozszerzalnością cieplną. Okna drewniane i drewniano-aluminiowe All Windows produkowane są z największą starannością, aby zapewnić funkcjonalność i maksymalną ochronę na długie lata.

Grubość profilu 78 mm to najwyższa jakość, wymierne oszczędności na kosztach energii, optymalna ochrona przed hałasem oraz pewne zabezpieczenie przed włamaniami.

Cechy okna All Windows 78

Technologia

Drewno i lakierowanie

Design

Dostępne 12 kolorów w każdym z gatunków drewna oraz dowolny kolor RAL

termika

Termika

Drewno klejone wielowarstwowo – najcieplejszy profil z naturalnych materiałów

gwarancja

Gwarancja

5 lat gwarancji

Warianty

Wzornik kolorów

Co oferujemy w standardzie?

Ciepła ramka
Swisspacer Advance

Obwiedniowe okucia rozwierno-uchylne

Zaczep antywyważeniowy

Prezentowane zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania jak i warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, struktura może różnić się od prezentowanego na stronie . Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W związku z ciągłym doskonaleniem produktów prezentowane na niniejszej stronie internetowej informacje mogą ulec zmianie.