Veka 70 AD

veka

Wielokomorowe profile Perfectline 70 AD to gwarancja znakomitej termoizolacji, dzięki czemu Twoje wnętrza pozostaną ciepłe i przytulne. System 5-komorowy zastosowany zarówno w profilach ram, jak i większości skrzydeł, zapewnia doskonałą izolację cieplną

Niewielka wysokość profili skrzydeł oraz ram, wynosząca zaledwie 118 mm, pozwala na maksymalne doświetlenie pomieszczeń dzięki większej powierzchni szyby. Profile Perfectline umożliwiają montaż szyb zespolonych o grubości od 6 do 42 mm, a przy zastosowaniu dodatkowego elementu nawet do 49 mm. Z odpowiednim pakietem szybowym i prawidłowym montażem, okna z profilami Perfectline spełniają wymagania klasy 6 izolacji akustycznej, tłumiąc hałas do 50 dB, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla budynków położonych w pobliżu ruchliwych dróg. Dodatkowo, głębokość montażu pakietu szybowego wynosząca 21 mm sprawia, że okna są mniej podatne na roszenie, co również zwiększa ich odporność na sforsowanie.

Cechy okna Veka 70 AD

termika

Termika

Uw= 1,4 W/m²*K
(dla Ug= 0,5 W/m²*K, ramka SSP Ultimate)

akustyka

Akustyka

32 db

wodoszczelność

Wodoszczelność

 Nieosłonięte 6A

gwarancja

Gwarancja

2 lata gwarancji na okucia w standardzie, 5 lat na profil

Warianty Veka 70 AD

Veka 70 AD dostępna jest w kilku wariantach, które umożliwiają dostosowanie jej nawet do najbardziej wymagających projektów. Obecnie w ofercie wyszczególniamy następujące warianty: Standard, Renowacja 35mm oraz Renowacja 65mm.

* Parametry podane dla zastosowanej ciepłej ramki

Kolory okien Veka 70 AD

*Kolory próbek mogą nieznacznie różnić się od gotowego wyrobu. W przypadku kolorów drewnopodobnych wzór jest niejednolity i może się miejscami różnić strukturą i odcieniem.

Wzornik kolorów

Katalog szyb

Katalog produktowy

W standardzie Veka 70 AD:

Wypełnienie dolnego rowka okuciowego

Stopniowany uchył w skrzydłach RU

blokada_FSA

Blokada błędnego położenia klamki

okucia wielopunktowe

Okucia standardowe

Co oferujemy dodatkowo do systemu Veka 70 AD?

Bicolor

e.Volution 70 AD

Ukryte zawiasy

Perfect Corner

ramki dystansowe swisspacer

Ciepła ramka

Prezentowane zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania jak i warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, struktura może różnić się od prezentowanego na stronie . Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W związku z ciągłym doskonaleniem produktów prezentowane na niniejszej stronie internetowej informacje mogą ulec zmianie.

Zobacz również

Veka 76 AD

Veka 76 AD

okna trzyszybowe veka 76 md

Veka 76 MD

veka 82 md

Veka 82

profine

Okna Profine