Strona główna / Okna / PVC / Salamander / Salamander 76 / Salamander gE 76 AD

Salamander gE 76 AD

salamander
OKNA PVC

Odporne na działanie różnych czynników zewnętrznych oraz łatwe w czyszczeniu powierzchnie okien, wyprodukowane z tworzyw sztucznych Salamander, tworzą nowe standardy w zakresie długiej żywotności i pielęgnacji powierzchni stolarki. To wszystko, by zapewnić maksymalny komfort mieszkania.

System greenEvolution, to kolejny, rozwojowy krok w zakresie konstrukcji okien. Trwałe okno z PVC, pasujące do fasady i wnętrza pomieszczenia. Dzięki różnorodności typów oklejenia powierzchni ram i skrzydeł oraz zastosowaniu najnowszej serii realMaterial – możliwe jest dopasowanie stolarki okienno – drzwiowej do każdego stylu architektonicznego – począwszy od klasycznego po nowoczesny.

Cechy okna greenEvolution 76 AD

greenEvolution 76 AD kolor antracyt

termika

Termika

do 0,77 W/(m2K)

akustyka

Akustyka

47 dB

wodoszczelność

Wodoszczelność

do klasy 9A

gwarancja

Gwarancja

2 lata gwarancji na okucia w standardzie, 5 lat na profil

Warianty

Kolory

*Kolory próbek mogą nieznacznie różnić się od gotowego wyrobu. W przypadku kolorów drewnopodobnych wzór jest niejednolity i może się miejscami różnić strukturą i odcieniem.

Wzornik kolorów

Katalog szyb

Co oferujemy w standardzie?

Wypełnienie dolnego rowka okuciowego

Stopniowany uchył w skrzydłach RU

blokada_FSA

Blokada błędnego położenia klamki

Okucia standardowe

Co oferujemy dodatkowo?

Bicolor

e.Volution 70 AD

Ukryte zawiasy

Perfect Corner

ramki dystansowe swisspacer

Ciepła ramka

Prezentowane zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania jak i warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, struktura może różnić się od prezentowanego na stronie . Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W związku z ciągłym doskonaleniem produktów prezentowane na niniejszej stronie internetowej informacje mogą ulec zmianie.