Strona główna / Drzwi / PVC / Salamander / Salamander 76 AD D

Salamander 76 AD D

salamander
DRZWI PVC

Nie ma znaczenia, na jakie wymiary profili Streamline się zdecydujesz - system drzwiowy Streamline AD to zawsze najbardziej trafny wybór.

Drzwi wejściowe każdego budynku przyciągają wzrok. Dlatego też, tak istotny jest ich staranny wybór. Kluczowymi czynnikami przy zakupie nowych drzwi wejściowych są przede wszystkim jakość i termika, ale z drugiej strony, ładny wygląd.

Dzięki głębokości 76 mm, nadaje się on do zastosowania w nowym budownictwie lub do renowacji istniejących budynków. Wysokiej jakości powierzchnia profili z najlepszych mieszanek tworzywa sztucznego, przekonuje do siebie nie tylko łatwością pielęgnacji, ale również niepowtarzalnym wyglądem. Innowacyjna technologia gwarantuje mieszkańcom maksimum bezpieczeństwa, izolacji termicznej i akustycznej.

Cechy drzwi Salamander 76 AD D

termika

Termika

Uw= 1,40 W/m²*K
(dla Ug= 1,1 W/m²*K)

akustyka

Akustyka

32 dB

wodoszczelność

Wodoszczelność

2A/1B

gwarancja

Gwarancja

2 lat gwarancji na okucia w standardzie, 5 lat na profil

Warianty

Wzornik kolorów

Katalog szyb

Co oferujemy w standardzie?

Niski próg

Zawiasy 3 sztuki

Wkładka 3 klucze

2.klamka_drzwiowa_jowisz-o-silver

Klamka dwustronna aluminiowa

Okucia standardowe

Co oferujemy dodatkowo?

Bicolor

Zasuwnice automatyczne

Perfect Corner

ramki dystansowe swisspacer

Ciepła ramka

drzwi-antywlamaniowe

Zabezpieczenie antywłamaniowe

Prezentowane zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania jak i warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, struktura może różnić się od prezentowanego na stronie . Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W związku z ciągłym doskonaleniem produktów prezentowane na niniejszej stronie internetowej informacje mogą ulec zmianie.