Strona główna / Aktualności / Uzupełniamy ofertę o okucia Winkhaus

Uzupełniamy ofertę o okucia Winkhaus

Chcemy poinformować o zmianie technologicznej w zakresie produkcji. Zaczynamy produkować okna w oparciu o nowego dostawcę okuć – firmę Winkhaus. 

activPilot to elastyczny system okuć o wysokiej jakości i walorach użytkowych. Jego największymi atutami są: atrakcyjne funkcje dodatkowe, możliwość łatwej zmiany standardu bezpieczeństwa, zredukowana liczba elementów oraz nowoczesny design. Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, a Winkhaus oferuje innowacyjne oraz unikatowe okucia. Systemy, które oferuje ten dostawca, są inteligentne i przemyślane w każdym szczególe. Dopasowują się do indywidualnych potrzeb i jednocześnie umożliwiają ekonomiczną produkcję okien, a jego największą zaletą jest modułowość.

Okucie activPilot spełnia najwyższe wymagania pod względem funkcjonalności, bezpieczeństwa i designu. Poprzez wymianę poszczególnych komponentów okucia udaje się realizować indywidualne konstrukcje dopasowane do potrzeb użytkowników. System activPilot posiada certyfikat bezpieczeństwa i udokumentowaną odporność na włamanie. Ponadto rozwiązanie oferuje system z ukrytymi zawiasami oraz innowacyjny system przewietrzania.