Strona główna / Aktualności / MOŻESZ – Wyprawa Michała Worocha i Jakuba Kujawskiego

MOŻESZ – Wyprawa Michała Worocha i Jakuba Kujawskiego

25 października ruszała niezwykła wyprawa. All Windows Group z dumą dołącza do ekipy Michała Worocha i Jakuba Kujawskiego w podróży z Polski do Australii, by udowodnić, że niemożliwe nie istnieje! MOŻESZ to projekt o pokonywaniu barier, szczególnie tych w naszych głowach.

O czym jest ta wyprawa?

„MOŻESZ” to nie tylko wyprawa geograficzna, to także podróż wewnętrzna, która ma na celu pokazanie, że bariery są często tylko w naszych głowach. Michał Woroch – wheelchairtrip, uznany jednym ze 100 najbardziej wpływowych Polaków z niepełnosprawnością, stanowi prawdziwą inspirację. Po intensywnej rehabilitacji i wielu przygotowaniach, Michał i Jakub wyruszają w pełni załadowanym samochodem terenowym, by pokonać tysiące kilometrów i dotrzeć do wyznaczonego celu.

Co planują osiągnąć?

Podczas wyprawy Michał chce kontynuować proces rehabilitacji, wstając z zablokowanymi kolanami w niezwykłych miejscach na świecie. Chcą także dokumentować swoje przeżycia i opowiadać historie ludzi, których spotkają w trakcie podróży.

Okno na świat! 

All Windows Group ma ogromna przyjemność wspierać tę wyprawę i podziwiać niezłomną determinację Michała i Jakuba. To dowód, że wytrwałość i odwaga pozwalają przekraczać wszelkie granice. Cieszymy się, że możemy być częścią tej niesamowitej przygody.