Strona główna / Aktualności / Mierzymy wysoko!

Mierzymy wysoko!

All Windows Group wraz z stowarzyszeniem „Szlak mi się trafił”  podąża w górę, dosłownie i w przenośni! Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć uczestnictwo w wyprawie na Mont Blanc – szczytu, który wznosi się majestatycznie na 4 809 metrów n.p.m.


Ogromne gratulacje kierujemy do wszystkich nieustraszonych Uczestników tej wyprawy, którzy odważyli się podjąć to wyzwanie. To właśnie duch wytrwałości, pasji i współpracy napędza również naszą organizację do działania na najwyższym poziomie.


Nasza współpraca z stowarzyszeniem „Szlak mi się trafił” jest doskonałym przykładem firmowego zaangażowania w społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR). Wspieranie takich inicjatyw jak wspinaczka wysokogórska nie tylko pomaga w rozwijaniu pasji i umiejętności, ale także przyczynia się do budowania silniejszej i bardziej zjednoczonej społeczności lokalnej.


W All Windows Group pozostajemy wierni zobowiązaniu do wspierania inicjatyw i rozwoju społeczności lokalnych. Trzymamy mocno kciuki za kolejne wyprawy stowarzyszenia „Szlak mi się trafił” a my nie przestajemy angażować się w projekty, które przynoszą korzyści naszym pracownikom, lokalnym mieszkańcom oraz środowisku.