System MB-70 to nowoczesne rozwiązanie aluminiowe, idealne do budowy zewnętrznych elementów wymagających izolacji termicznej i akustycznej, takich jak okna, drzwi, witryny i wiatrołapy. Dzięki trójkomorowej konstrukcji, profile mają głębokość 70 mm (ościeżnica) i 79 mm (skrzydło okienne), co zapewnia elegancki wygląd i doskonałą izolację.

MB-70 wykorzystuje przekładki termiczne z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym, co pozwala osiągnąć niskie wartości współczynnika przenikania ciepła Uf od 1,5 do 2,39 W/(m²K). Uszczelki z kauczuku syntetycznego EPDM gwarantują wysoką szczelność i odporność na starzenie. System oferuje możliwość stosowania szyb o grubości od 21 mm do 57 mm oraz szeroką gamę kolorów, co zaspokaja nawet najbardziej wymagających klientów.

Cechy MB-70, profilu okienno-drzwiowego

okna aluminiowe
wodoszczelność

Wodoszczelność

klasa E1200

Przepuszczalność powietrza

klasa 4

termika

Termika

Uf > 0,96 W/(m2K)

gwarancja

Gwarancja

2 lata gwarancji na okucia w standardzie, 5 lat na profil

Warianty MB-70

System MB-70 jest podstawą do budowy konstrukcji antywłamaniowych w klasach RC1 do RC4, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa. Modułowa konstrukcja MB-70 umożliwia elastyczne projektowanie zarówno prostych, jak i złożonych form architektonicznych. By móc dopasować się do dowolnego projektu profil dostępny jest w wariantach Standard oraz z podwyższoną izolacyjnością termiczną MB-70HI.

* Parametry podane dla zastosowanej ciepłej ramki

Kolory okien MB-70

Wzornik kolorów

Katalog szyb

Katalog produktowy

W standardzie MB-70:

WINKHAUS-okucie-activPilot_Comfort_PADK

Punkt ryglujący
co 750 mm

okucia wielopunktowe

Okucia wielopunktowe

klamka-okienna-dublin-silver

Klamka Dublin

Co oferujemy dodatkowo do systemu MB-70?

Bicolor

e.Volution 70 AD

Ukryte zawiasy do 3m

narożne przeszklenia

Narożne przeszklenie​

smart home tablet

Smart home

Prezentowane zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania jak i warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, struktura może różnić się od prezentowanego na stronie . Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W związku z ciągłym doskonaleniem produktów prezentowane na niniejszej stronie internetowej informacje mogą ulec zmianie.

Zobacz również

mb-79

MB 79N

mb-86

MB 86

mb slimline

MB Slimline

MB FERROLINE

MB Ferroline