MB 70

OKNA I DRZWI ALUMINIUM

MB-70 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej.

Idealny do różnych typów okien, drzwi, wiatrołapów, witryn, konstrukcji przestrzennych. System pozwala na stosowanie zestawów szybowych grubości od 21 mm do 57 mm w skrzydłach okien oraz od 12 mm do 48 mm w oknach stałych i skrzydłach drzwi. Tak szeroki zakres grubości wypełnień gwarantuje możliwość stosowania wszystkich typowych i niestandardowych szyb.

System MB-70 charakteryzuje się rewelacyjnie niską wartością
współczynnika przenikania ciepła dzięki zastosowaniu specjalnych
przekładek termicznych i uszczelek. Ma to duże znaczenie w dobie
rosnących wymagań w zakresie gospodarowania energią i ochrony
środowiska. W systemie zastosowano profilowane przekładki termiczne w kształcie omegi o szerokości 34 (okna) i 24 (drzwi) mm z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Oferowany kształt przekładek zwiększa sztywność profili w stosunku do przekładek płaskich oraz ułatwia odwodnienie kształtowników, zapewniając tym samym właściwą izolację termiczną w każdych warunkach atmosferycznych.

Szczelność zapewniona jest dzięki stosowaniu specjalnych uszczelek z
dwukomponentowego kauczuku syntetycznego, który gwarantuje odporność na starzenie podczas wieloletniej eksploatacji oraz bardzo dobrą izolacyjność termiczną. MB-70 jest pierwszym systemem, w którym do wykonania uszczelki centralnej wykorzystano ten rodzaj materiału.

Cechy Aluprof MB 70

wodoszczelność

Wodoszczelność

klasa E1200

Przepuszczalność powietrza

klasa 4

termika

Termika

Uf > 1,5 W/(m2K)

gwarancja

Gwarancja

2 lata gwarancji na okucia w standardzie, 5 lat na profil

Dane techniczne

Wzornik kolorów

Katalog szyb

Co oferujemy w standardzie?

WINKHAUS-okucie-activPilot_Comfort_PADK

Punkt ryglujący
co 750 mm

Okucia wielopunktowe

klamka-okienna-dublin-silver

Klamka Dublin

Co oferujemy dodatkowo?

Bicolor

e.Volution 70 AD

Okucia ukryte do 3 m

Narożne przeszklenie

Smart dom

Prezentowane zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania jak i warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, struktura może różnić się od prezentowanego na stronie . Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W związku z ciągłym doskonaleniem produktów prezentowane na niniejszej stronie internetowej informacje mogą ulec zmianie.