Strona główna / Aktualności / ŁAPA w górę, KTO pomaga!
łapa w górę all windows group

ŁAPA w górę, KTO pomaga!

Już od dekady, czyli pełnych 10 lat, organizacja ŁAPA Nyskie Pogotowie Opiekuńczo-Adopcyjne dla Zwierząt nieustannie pracuje na rzecz zwierząt w naszym lokalnym środowisku. Pomagamy i MY!

Z ogromnym zaangażowaniem i niezachwianą determinacją pomagamy zwierzętom, zapewniając im opiekę i szansę na znalezienie nowego domu. Działalność ta nie tylko przynosi korzyści zwierzętom, ale również ubogaca naszą wspólnotę, dając dowód na wspólną troskę i odpowiedzialność.

Wsparcie All Windows Group dla ŁAPY

W ramach naszego stałego zaangażowania w działalność charytatywną, All Windows Group po raz kolejny z radością przyjmuje rolę fundatora Łapowych kalendarzy na rok 2024. Ta inicjatywa ma kluczowe znaczenie, gdyż cały dochód uzyskany ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczony na wsparcie potrzebujących zwierząt. Dzięki temu, każdy zakup kalendarza przyczynia się do poprawy losu zwierząt w naszej społeczności.

Zapraszamy do zapoznania z działalnością ŁAPA Nysa

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych, aby dowiedzieli się więcej o pracy i misji ŁAPY Nyskiego Pogotowia Opiekuńczo-Adopcyjnego dla Zwierząt. Szczegółowe informacje dotyczące działalności tej organizacji oraz sposobów wsparcia można znaleźć na oficjalnym profilu stowarzyszenia. To doskonała okazja, aby lepiej zrozumieć ich misję i przyczynić się do poprawy życia zwierząt w naszej społeczności.