Strona główna / Aktualności / II Piknik Rodzinny All Windows Group

II Piknik Rodzinny All Windows Group

Przyjazne słońce, świeże powietrze, dziesiątki uśmiechów na twarzach – to wszystko można było zaobserwować na II Pikniku firmowym All Windows Group. To wyjątkowe wydarzenie, które przyniosło wiele radości i niezapomnianych chwil zarówno pracownikom, ich rodzinom oraz wszystkim zaproszonym Gościom.

Mnóstwo nagród oraz pozytywnych emocji

17 czerwca odbył się II piknik rodzinny, w którym uczestniczyło ponad 2000 osób. Piknik rozpoczął się o godzinie 14:00, a na miejscu zjawili się nasi pracownicy wraz z rodzinami. Radość i entuzjazm był w powietrzu już od samego początku. Podczas całej imprezy można było również poczuć dreszczyk rywalizacji w konkursach przygotowanych dla uczestników Pikniku Firmowego. Na rozgrzewkę odbył się pierwszy eliminacyjny etap konkursu „Traf w okienko”, w którym wyłoniliśmy złotą setkę, która w dalszych konkursach walczyła o nagrodę główną – samochód osobowy Hyundai i10.

Dzień pełen radości, uśmiechu i niezapomnianych emocji

Wszyscy uczestnicy pikniku, bez względu na wiek czy stanowisko, mieli okazję odpocząć od codziennych obowiązków i cieszyć się atmosferą radości i wspólnoty. To wydarzenie stanowiło wyjątkową okazję do zacieśnienia więzi rodzinnych, nawiązania nowych znajomości oraz odprężenia się na łonie natury. Organizacja takiego pikniku wymagała zaangażowania wielu osób, jednak efekt finalny przeszedł nasze oczekiwania. Był to dzień pełen radości, uśmiechu i niezapomnianych chwil, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.

Dziękujemy!

Nie możemy się doczekać kolejnego takiego wydarzenia! Jesteśmy przekonani, że firmowy piknik rodziny ma ogromne znaczenie dla budowania więzi, wzmacniania relacji i tworzenia pozytywnej atmosfery w miejscu pracy. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za udział w firmowym pikniku rodzinnym i za wkład w jego organizację. To właśnie dzięki Wam ten dzień był pełen radości, uśmiechów i wspólnych chwil. Nie możemy się doczekać kolejnych wydarzeń, które pozwolą nam wzmocnić więzi i dodać jeszcze więcej energii do naszej firmy!