Strona główna / Przesuwne / PVC / Salamander / evolutionDrive SF

evolutionDrive SF

salamander
SYSTEM PRZESUWNY PVC

Przemyślana koncepcja systemu evolutionDrive SF charakteryzuje się uniwersalnością zastosowania. Sprawdza się idealnie jako konstrukcja okien i drzwi przesuwnych.

EvolutionDrive wyróżnia się największą możliwą elastycznością. Sprytny projekt w połączeniu z nowoczesnym stylem konstrukcji pomagają stworzyć przytulny klimat pomieszczenia i dopasowują się do każdego indywidualnego stylu architektonicznego. Dostępne opcje aranżacji kolorystycznej ożywią Twoje wnętrze.

Przemyślana koncepcja systemu evolutionDrive: SF charakteryzuje się uniwersalnością zastosowania. Sprawdza się idealnie jako konstrukcja okien i drzwi przesuwnych. Przy szerokości ramy 76 mm – wąska zabudowa profili przekonuje nowoczesnym stylem i jest kompatybilna ze wszystkimi profilami łącznikowymi i technikami szklenia serii profili Streamline. Dodatkowo umożliwia zastosowanie szklenia wielkogabarytowego, które nadaje domowi przytulny charakter, jednoczesnie zapewniając dobry dostęp do naturalnego oświetlenia. Kolejną zaletą jest oferta kolorystyczna. Szeroka paleta barw daje twórczą przestrzeń projektantom i użytkownikom stolarki, pozwalają dostosować się do każdego indywidualnego stylu budownictwa.

Cechy evolutionDrive SF

termika

Termika

Uw= 1,5 W/m²*K
(dla Ug= 1,1 W/m²*K)

akustyka

Akustyka

32 dB

wodoszczelność

Wodoszczelność

 Nieosłonięte 2A

gwarancja

Gwarancja

2 lat gwarancji na okucia w standardzie, 5 lat na profil

Warianty

Wzornik kolorów

Katalog szyb

Co oferujemy w standardzie?

3-punktowe ryglowanie

Skrzydła do 400 kg

Możliwość zatopienia progu na 48mm

Rozmiary skrzydła ponad 3x3m

Co oferujemy dodatkowo?

Skrzydło do 600kg

Wspomaganie otwierania

SilentClose

Glass Corner

Prezentowane zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania jak i warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, struktura może różnić się od prezentowanego na stronie . Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W związku z ciągłym doskonaleniem produktów prezentowane na niniejszej stronie internetowej informacje mogą ulec zmianie.