Strona główna / Przesuwne / PVC / Salamander / evolutionDrive Plus+

evolutionDrive Plus+

salamander
SYSTEM PRZESUWNY PVC

System przesuwny evolutionDrive Plus+ w nowej odsłonie. Nowy system przesuwny z równoległym dosunięciem evolutionDrive Plus+ marki Salamander przekonuje do siebie oszczędnością miejsca i komfortem użytkowania, a za sprawą dużych przeszkleń gwarantuje efekt przestronności pomieszczeń.

System evolutionDrive Plus+ łączy w sobie komfort użytkowania i panoramiczny widok. Dzięki równoległemu dosunięciu skrzydła do ramy evolutionDrive Plus+ wykazuje lepszą szczelność i odporność na wiatr i zacinający deszcz w porównaniu z klasycznymi przesuwnymi rozwiązaniami okiennymi. Przekłada się to na wyższy komfort użytkowania względem przesuwnych drzwi uchylnych typu PSK. System evolutionDrive Plus+ zapewnia również znaczną oszczędność miejsca i jest dużo lżejszy w porównaniu z klasycznymi drzwiami przesuwnymi, ponieważ charakteryzuje się mniejszą głębokością zabudowy i tym samym znakomicie nadaje się do zastosowania również na wyższych kondygnacjach.

Ponadto ten energooszczędny i ekologiczny system przesuwny wyróżnia się optymalnymi współczynnikami przenikania ciepła oraz niezawodną izolacją akustyczną. System evolutionDrive Plus+ jest również idealnym i nieskomplikowanym rozwiązaniem wentylacyjnym, który zapewnia najbardziej optymalną cyrkulację powietrza w pomieszczeniach. Co więcej, nasz nowy system przesuwny evolutionDrive Plus+ spełnia wysokie wymagania w zakresie wzornictwa i wprowadza maksymalną ilość światła do pomieszczeń dzięki wąskiej geometrii profili.

Cechy evolutionDrive Plus

termika

Termika

Uw= 0,71 W/m²*K
(Ug= 0,5 W/m²*K i ciepła ramka)

akustyka

Akustyka

40 dB

wodoszczelność

Wodoszczelność

 Nieosłonięte 7A

gwarancja

Gwarancja

2 lat gwarancji na okucia w standardzie, 5 lat na profil

Warianty

Wzornik kolorów

Katalog szyb

Co oferujemy w standardzie?

3-punktowe ryglowanie

Skrzydła do 400 kg

Możliwość zatopienia progu na 48mm

Rozmiary skrzydła ponad 3x3m

Co oferujemy dodatkowo?

Skrzydło do 600kg

Wspomaganie otwierania

SilentClose

narożne przeszklenia

Glass Corner

Prezentowane zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania jak i warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, struktura może różnić się od prezentowanego na stronie . Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W związku z ciągłym doskonaleniem produktów prezentowane na niniejszej stronie internetowej informacje mogą ulec zmianie.