Strona główna / Bramy / Brama Segmentowa TERMO 60mm

Brama Segmentowa TERMO 60mm

BRAMY

Brama garażowa segmentowa TERMO 60 mm, ze względu na doskonałe właściwości izolacyjne, jest najlepszym wyborem dla budynków mieszkalnych charakteryzujących się wysoką energooszczędnością. Skutecznie ogranicza utratę ciepła i tłumi hałasy.

Płaszcz bramy zbudowany z paneli o grubości 60 mm, wypełnionych pianką poliuretanową. Ścianki paneli zbudowane z blach stalowych, cynkowanych ogniowo, następnie lakierowanych.

Konstrukcja bramy wykonana z elementów stalowych cynkowanych. Całą bramę chroni system trwałych uszczelnień. Brama otwierana ręcznie lub za pomocą napędu elektrycznego.

Cechy bramy segmentowej Termo 60 mm

brama-segmentowa-alsecco
termika

Izolacja termiczna

Model ten dzięki wypełnieniu paneli pianką bezfreonową o grubości 60 mm i elastycznym uszczelkom odpornym na działanie warunków atmosferycznych skutecznie ogranicza przenikanie ciepła.

gwarancja

Bezpieczeństwo

Model ten został wyposażony w liczne zabezpieczenia, wśród których wymienić można m.in. panele przeciwzgnieceniowe, zabezpieczenia przed opadnięciem bramy na skutek pęknięcia sprężyn czy zerwania lin.

Trwałość

 Brama składa się m.in. paneli zbudowanych z wytrzymałej blachy, sprężyn skrętnych kuleczkowanych na min. 20 000 cykli i konstrukcji wykonanej ze stali ocynkowanej.

Łatwa obsługa

Brama oszczędza miejsce wewnątrz i na zewnątrz budynku, ponieważ otwiera się pionowo do góry. System otwierania może być ręczny lub wykorzystywać napęd elektryczny.

Wzornik kolorów

Co oferujemy w standardzie?

uszczelka

Uszczelka w profilu nadprożowym

brama-segmentowa-typowa

Belka tylna

Niski przód

brama-segmentowa

Ręczna obsługa

Co oferujemy dodatkowo?

brama-segmentowa-alsecco-standard

Montaż

brama-segmentowa-alsecco

Profil dolny aluminiowy

Niski tył

zoom_naped_79

Obsługa automatyczna

Prezentowane zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania jak i warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, struktura może różnić się od prezentowanego na stronie . Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W związku z ciągłym doskonaleniem produktów prezentowane na niniejszej stronie internetowej informacje mogą ulec zmianie.