Strona główna / Bramy / Brama Garażowa Dwuskrzydłowa

Brama Garażowa Dwuskrzydłowa

BRAMY

Potrzebujesz niezwykle wytrzymałej i estetycznej bramy garażowej, ale warunki techniczne uniemożliwiają Ci zamontowanie modelu segmentowego lub rolowanego? Brama garażowa dwuskrzydłowa rozwiąże ten problem.

Płaszcz bramy zbudowany z paneli o grubości 60 mm, wypełnionych pianką poliuretanową. Ścianki paneli zbudowane z blach stalowych, cynkowanych ogniowo, następnie lakierowanych.

Konstrukcja bramy wykonana z elementów stalowych cynkowanych. Całą bramę chroni system trwałych uszczelnień. Brama otwierana ręcznie lub za pomocą napędu elektrycznego.

Cechy bramy garażowej dwuskrzydłowej

brama-garazowa-dwuskrzydlowa
termika

Izolacja termiczna

Panele wypełnione pianką poliuretanową zapobiegają nie tylko utracie ciepła z garażu, ale także skutecznie tłumią hałas.

Dopasowanie

Łatwo dopasować ją do architektury budynku. Do wyboru gama ponad 200 kolorów, jak i oklein drewnopodobnych. Wiele przetłoczeń i struktur. Model ten może być montowany w otworze lub na murze, za pomocą otworów w ramie lub kotew.

Trwałość

Niezwykle solidna konstrukcja bramy zbudowana jest z profili stalowych zimnych, bez przegrody termicznej o grubości ścianki 1,5mm i lakierowanych na dowolny kolor z palety RAL metodą proszkową. Standardowo wyposażone w próg stalowy.

Łatwa obsługa

Model dwuskrzydłowy może być otwierany ręcznie (w standardowym wyposażeniu posiada zamek, klamkę, kantrygiel oraz stopki), jak i automatycznie, chroniąc użytkownika przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Warianty

Kolory, struktury, przetłoczenia

Co oferujemy w standardzie?

klamko_pochwyt_dg_58

Klamka DG 58 ALU

KANTRYGIEL

Rygiel w skrzydle biernym: kantrygiel

Duży wybór kolorów, farb, oklein

brama-otwierana-alsecco

Ręczna obsługa

Co oferujemy dodatkowo?

brama-segmentowa-alsecco-standard

Montaż

Rygiel w skrzydle biernym: klamka obrotowa

brama-alsecco

Aplikacje dekoracyjne, przeszklenia

zoom_naped_274

Obsługa automatyczna