25 lecie

25 lat temu podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu produkcji okien. Dziś wiemy, że odnieśliśmy sukces. Dzięki ciężkiej pracy, wytrwałości i odważnym decyzjom stworzyliśmy dużą i nowoczesną firmę.

Ćwierć wieku to okazja do podsumowań, a także dobry moment, aby pokazać, jak dziś wygląda firma ogłosić kilka ważnych zmian oraz przedstawić plany.  Nie stoimy w miejscu! Mamy konkretny program na przyszłość — i już zaczęliśmy go realizować.

WCZORAJ

Historia naszej firmy jest oparta w dużej mierze na przemyślanych inwestycjach. W 1998 roku ruszyła produkcja w nowo zakupionej hali przy ul. Podolskiej w Nysie.
Rok 2009 był przełomowy w naszej historii: zakupiliśmy działkę przy ul. Karpackiej, na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Nysie. W nowej siedzibie zatrudnienie znalazło 450 pracowników.
W 2015 roku kupiliśmy sąsiadującą działkę przy ul. Dubois. Umożliwiło to rozbudowę całego kompleksu i osiągnięcie 50 tys. m2 łącznej powierzchni hal produkcyjnych i 5,5 tys. m2 powierzchni biurowej.
W zeszłym roku rozpoczęliśmy budowę kolejnego zakładu — na 8 ha działce w Otmuchowie.

DZISIAJ

Dzisiaj jesteśmy jednym z największych przedsiębiorstw w kraju w branży okiennej.
Nasza oferta obejmuje m.in. okna PCV, aluminiowe, drzwi przesuwne, drzwi zewnętrzne, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe oraz szyby. Nasze produkty eksportujemy w 80 % za granicę: do wielu krajów europejskich, a także do USA i Kanady.
Jesteśmy największym pracodawcą w gminie — zatrudniamy ponad 1100 osób.

JUTRO

Realizujemy strategię rozwoju HORYZONT 2025, która zakłada, że w ciągu najbliższych trzech lat, nasza firma znajdzie się w gronie 5 największych i najbardziej rentownych firm stolarki otworowej w Europie.

NOWA NAZWA

Częścią planowanych zmian w firmie, ich odzwierciedleniem i podkreśleniem jest nowa nazwa All Windows Group — która zacznie obowiązywać od 1 lipca 2022 roku.
Przez 25 lat obok zakładu produkującego okna uruchomiliśmy kolejne, wyspecjalizowane firmy, ściśle współpracujące ze sobą w różnych dziedzinach. Dlatego zdecydowaliśmy się na nową nazwę, która odzwierciedli różnorodną strukturę firmy. Jest to strategia budowania i ujednolicania wizerunku oraz sposobu prezentacji całej grupy firm pod wspólnym szyldem. Nowa nazwa podkreśla nasz rozmiar i potencjał.