Strona główna / Drzwi / PVC / Veka / Veka 76 MD D

Veka 76 MD D

veka
DRZWI PVC

Drzwi wejściowe do domu poza tym, że powinny być dopasowane stylistycznie do architektury budynku, to muszą spełniać wysokie wymagania. Mają działać niezawodnie, chronić przed wpływem czynników atmosferycznych oraz dawać poczucie bezpieczeństwa, czyli najlepiej by były antywłamaniowe.

Systemy drzwi wejściowych VEKA spełniają wszystkie wymagania dla solidnych drzwi. Zawdzięczają to bardzo wysokiej jakości profili PVC, z którego są produkowane, ale i innym elementom konstrukcyjnym.

Drzwi wejściowe VEKA posiadają funkcje antywłamaniowe, mogą mieć dodatkowo specjalną technikę zamykania, okucia antywłamaniowe oraz specjalne oszklenie.

Cechy drzwi Veka 76 MD D

termika

Termika

Uw = 1,3 W/m²K
(dla Ug= 1,1)

akustyka

Akustyka

32 dB

wodoszczelność

Wodoszczelność

8A

gwarancja

Gwarancja

2 lat gwarancji na okucia w standardzie, 5 lat na profil

Warianty

Wzornik kolorów

Katalog szyb

Co oferujemy w standardzie?

Niski próg

Zawiasy 3 sztuki

Wkładka 3 klucze

2.klamka_drzwiowa_jowisz-o-silver

Klamka dwustronna aluminiowa

Okucia standardowe

Co oferujemy dodatkowo?

Bicolor

Zasuwnice automatyczne

Perfect Corner

ramki dystansowe swisspacer

Ciepła ramka

drzwi-antywlamaniowe

Zabezpieczenie antywłamaniowe

Prezentowane zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania jak i warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, struktura może różnić się od prezentowanego na stronie . Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W związku z ciągłym doskonaleniem produktów prezentowane na niniejszej stronie internetowej informacje mogą ulec zmianie.