Pivot

Drzwi Pivot

Drzwi Pivot to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie zabudowy zewnętrznej, wyróżniające się wyjątkowymi rozmiarami i oryginalnym designem. Ich unikatowość podkreśla przesunięcie osi obrotu, co w połączeniu z niewidocznymi zawiasami zapewniającymi wysoką nośność, przyciąga uwagę Architektów.

Drzwi Pivot są chętnie wybierane do realizacji projektów wymagających imponujących rozmiarów konstrukcji oraz wyjątkowego stylu. Rekomendowane są zwłaszcza tam, gdzie istnieje potrzeba podkreślenia wejścia, czyniąc je kluczowym elementem wizualnym fasady.

Drzwi Pivot prezentują się jako stylowa alternatywa wobec tradycyjnych drzwi profilowych, przesuwnych oraz harmonijkowych. Pozwalają na kreowanie zarówno panelowych, jak i przeszklonych konstrukcji, odznaczając się przy tym wysoką izolacyjnością cieplną, akustyczną oraz doskonałą szczelnością przeciw wodzie i powietrzu. Dzięki temu spełniają one najwyższe standardy efektywności energetycznej i ochrony środowiska. Ponadto, drzwi Pivot oferują wyjątkowy mechanizm zamykania, który może obejmować jeden lub dwa zamki, co dodatkowo zwiększa ich funkcjonalność.

Cechy drzwi panelowych

termika

Termika

UD od 0,73 W/(m2K)
 

Design

Do wyboru okleina drewnopodobna, kolory RAL, panele szklane.

wodoszczelność

Dostępne profile

MB-86N

gwarancja

Gwarancja

2 lata gwarancji na okucia w standardzie, 10 lat na profil

Wzornik kolorów

Katalog szyb

Prezentowane zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania jak i warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, struktura może różnić się od prezentowanego na stronie . Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W związku z ciągłym doskonaleniem produktów prezentowane na niniejszej stronie internetowej informacje mogą ulec zmianie.